Jdi na obsah Jdi na menu

 

Žádáme firmy, oddíly, fanoušky a jednotlivce, aby své dotazy na klub či reklamy posílali na email  skdobkovicee@seznam.cz !

Diskuzní fórum slouží ke komunikaci mezi fanoušky a hráči, sdílení informací a přenos dat. Děkujeme za pochopení.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Radek - Umělka

21. 11. 2009 22:50

Ještě jednou informuju,že během zimní přestávky,každou středu a neděli od 17:00 budeme chodit na umělku si dát na dvě :-)

Lukáš - SK Dobkovice

19. 9. 2009 15:04

Teda koukám ze sjupr stranky nevedel jsem o nich.Tomas se rozchyta a bude to dobry zatim by tam měl bejt jurco :-) cau Dobkovicáci

petr - brankář

18. 9. 2009 10:42

Přidávám se k názoru, že Jurčo patří do brány! Mnohokrát přesvědčil, že na to má a že ho fotbal stále baví.
Vaše stránky jsou fajn, dík za super fotky, především Zdenka Štola s vlajkou klubu na vrcholcích hor. I já se těším na profily jednotlivých hráčů i s fotem.

Soulla - Gratulace

7. 9. 2009 17:46

Tak i já Ti Míšo gratuluji ke klukovi,přeji hodně štěstí,hlavně zdravíčko a krasně si to užij,jenom když tak ty penalty ho naučím když tak já. Mějte se moc fajn.

Radek - Míša má kluka

4. 9. 2009 14:52

Michale gratuluju k přírustku do rodiny.Hodně štěstí a zdraví,samozřejmě ať je zněj pořádnej fotbalista jako jeho táta :D

Zdeněk Nr.10 - Miša má kluka

4. 9. 2009 14:20

tak koukám nejen hráči v národním mužstvu mají teď samé přírůstky do rodiny ale už i naši "borci". Tak přeji malému Míšovi Faltusovi ať je zdravej a ať hraje jednou líp než táta. :-)

Jan Novak - Brankar....

19. 7. 2009 19:49

Do brany patri pan Jurco.
Ne ten pan Pribyl,nic neumi ze se i tomu maly kluci smejou.
Pan Jurco je 1...Myslete na to!!!!!!!!!

Tomik - Jste nej...

19. 7. 2009 19:45

Dobkovice jsou nejlepsi..
Chodim na kazdy vas zapas jste proste neeej

Zdenek Nr.10 - fotbálek

13. 7. 2009 9:09

chtěl bych touto formou všem připomenout,že i přes léto si chodíme "zakopat" každou středu od 17 hod na hřiště. Kdy a kdo zahájí přípravu na sezónu 2009/2010 nevím a tak do té doby jen fotbálek.

Prokop - Stránky a fotbal

27. 6. 2009 22:09

Koukám,že už konečně jsou udělány internetové stránky což je super,jsou udělány luxusně.Doufám,že se bude hrát takhle suprově i v příští sezoně s pozdravem Procy

Zprávce!!! - Stránky

23. 6. 2009 21:55

Zdůrazňuji,že do diskuzního fora se posílají pouze názory k fotbalu,k postupům,k naší hře,popřípadě sestupu a k podobným věcem,ale názory na tiskové chyby,pozdější informace a údržba stránek sem NEPATŘÍ!!!!K tomu slouží emailová adresa skdobkovicee@seznam.cz!!

Dušan Sádecký - Rozlučka!!!

22. 6. 2009 7:09

Ještě jednou bych chtěl poděkovat hráčům,realizačnímu týmu a fanouškům za krásné rozloučení,moc všem děkuji!!!Doufám,že se v Dobkovicích bude pokračovat s tím,co jsme tam se Zdenkem vybudovali.

Zdeněk Nr.10 - Postup

10. 6. 2009 14:53

A teď na téma postup. Jak koukám téma postup/nepostup je a ještě asi dlouho bude hodně diskutované. Hlasování opravdu nemá obdoby ale racionálně ekonomické uvažovaní „malých“ klubů ano. Je třeba říci,že hlavním důvodem pro nepřihlášení mužstva do vyšší soutěže byla právě až tristní absence finančních prostředků a né nechuť některých hráčů jit dál.Ta jistě sehrála také svou roli ale myslím, že hráči kteří jasně deklarovali svůj nezájem, a je to jejich právo, se přeci mohli nahradit hráči novými,mladými a s ambicemi. Jenže zde je další zádrhel, hráči, kteří ty ambice mají chodí na zápasy spíše sporadicky a na jejich účasti nebude moci žádný trenér stavět. Navíc o příchod nových hráčů do klubu část hráčů (kteří byli pro postup) ani nemá zájem. A tak se nabízí otázka, kdo by vlastně tu II.tř hrál a jestli by z toho všeho nebyla jen velká ostuda za velký peníze. Nakonec hlasování Výkoného výboru, kde jsou i dva zástupci hráčů, skončilo jednoznačně 4:1 pro setrvání ve III.třídě.

Zdenek Nr.10 - ke stránkám

10. 6. 2009 14:29

Stránky jsou opravdu pěkné (ikdyž jsou potřeba ještě dopracovat).Snad Ráďovi to nadšení vydrží.

Lýdie Štolová - Hodnocení

9. 6. 2009 21:02

Stránky jsou velmi povedené, tak snad sem zamíří pár lidí...a nejen na stránky, ale i na Vaše zápasy =o) podpora fanoušků, SK DOBKOVICE FOREVER

Franta - Postup

8. 6. 2009 13:00

Velká škoda,že se nepostupuje a jak už tu bylo řečeno myslim si,že se postoupit mělo!!A jak napsal Dušan,Takovéhle otázky se v jiným týmu,klubu neřeší!!Ale zase chápu finance a problémy které nastaly ohledně trenéra a podobně!Nebudu sem psát jen negativa ale taky přidám pozitiva,myslim si,že takováhle sezona už tu hodně dlouho nebyla,aby se vyhrálo 94% zápasů.Myslim si,že to bylo tvrdší zimní přípravou,která na tom má podíl ikdyž si někteří hráči stěžují.přeji Dobkovickým fotbalistům hodně takhle povedených sezon.A znovu se budu opakovat,stránky jsou udělány skvěle

Dušan Sádecký - Postup!!!

8. 6. 2009 8:21

Blahopřeji Dobkovicím k založení vebových stránek,myslim,že je postupem času ještě vyšperkujete,zároven bych chtěl touto cestou poděkovat hráčům i real.týmu za skvěle odehranou sezonu,musím se však pozastavit nad otázkou postupu.To co se v Dobkovicích už léta děje nemá ve sportu obdoby.Aby se hlasovalo,jestli se bude postupovat(mimochodem se odhlasovalo celkem jednoznačně,že se do 2.trídy jde!!!)to se NIKDE jinde nevidí.Chápu všechny nářky starších hráčů a vedení klubu,že by to bylo náročné,drahé ATD.Je mi i celkem jasné,že momentální kádr na 2.třídu nemá!!!Právě proto by se dle mého názoru měl někdo ze starších hráčů obětovat a zajistit kádr(mimochodem nějaké nabídky o příchodu nových hráčů byli) a né se na to vykašlat a říct,že se zkrátka nikam nejde!!!Ono známé pořekadlo'bez práce nejsou koláče'platí stále.Hrát fotbal jen pro nic za nic NEUMÍM,proto at se na mě nikdo nezlobí,ale kategoricky odsuzuji tento krok nepostoupit!!!Toto je jen můj názor!!!

Kejm - Stránky

4. 6. 2009 10:49

asi bych upravil pár věcí ale jinak si myslim,že je to udělaná dobře

Hannys - Stránky

4. 6. 2009 9:43

Super udělaný :-) už jsem se těšil až něco takového bude udělaný.

Radek - Stránky

2. 6. 2009 22:35

Stránky se povedly,stojí za to se na ně kouknout :-)