Ztráta v Bynově! Bez bodu se jede z Unionu.

3. 5. 2018

10371625_10152604243183670_31899115632867397_n.jpgDobkovice opět zaváhaly v prvním poločase a ve druhé půli už neměly dost času a prostoru na otočení zápasu. To co trápí svěřence Zdeňka Štola už od prvních kol, je stále tady. ´´Opět jsme odchodili první poločas a tentokrát se nám už ve druhém dějství nepovedlo utkání přetáhnout na svou stranu´´ zní z kabiny Dobkovic. Další utkání se hraje doma proti Trmicím.

První poločas nebyl pohledný. Dobkovice opět zaspaly a velmi brzo inkasovaly z ostrého úhlu, 1:0. Než se rozkoukaly bylo to o dva góly. Bídný první poločas podtrhnula třetí branka do sítě Dobkovic. Už několikrát se povedlo druhý poločas zvrátit na svou stranu a dohnat manko, ale tentokrát byly tři góly až moc. Jiskru vykřesal Michal Štol, když přehodil domácího brankáře. Na centr Radka Štola si naběhnul Popčák a ještě utkání zdramatizoval, 3:2. Bohužel se už nepodařilo vstřelit vyrovnávací branku a utkání skončilo 3:2. Utkání řídil velmi špatně hlavní rozhodčí Budský a jeho asistent Šimeček, který několikrát přehlédnul ruku, či faul ve vápně domácích.

„Naše první poločasy prostě nechápu. Na začátku nedáme dvě vyložené šance a sami lacině inkasujeme. Po změně stran jsme domácí zatlačili a myslím si, že jsme to mohli i otočit. Ale Union už vítězství ubránil. Už opravdu nevím, co s těmi poločasy dělat,“ rozhodil rukama trenér Dobkovic Zdeněk Štol. Zdroj Děčínský deník.

TJ union Děčín : SK Dobkovice 3:2 (3:0)

Góly: Štol Michal, Popčák