Zlepšený druhý poločas nestačil na tři body.

12. 4. 2018

dscn9116.jpgDoma na jaře ještě nevyhrály. Dobkovice na svou první domácí výhru stále čekají. S Hostovicema prospaly prví polovinu a tak musely máknout v té druhé. Jenže na tři body už to nestačilo a tak utkání skončilo nerozhodně, 3:3.

Trenér Zdeněk Štol neměl k dispozici Radka Štola, který nemohl z pracovních důvodů nastoupit, Petra Veselýho a Jakuba Kořínka, který přijel až v průběhu zápasu. Ten se od prvního dějství nevyvíjel moc dobře. Po individuálních chybách se nečekaně Hostovice dostaly do luxusního náskoku 0:3. Ve druhém poločase Dobkovice sešláply plyn a nenechaly soupeře vydechnout. Velký tlak přinesl konečně i góly. Svou první soutěžní branku vstřelila nová zimní posila, Christian Popescu. K závěru utkání se trefil ještě jednou Popescu a o drama bylo postaráno. V 79. minutě se trefil Michal Štol a srovnal stav na 3:3. Bohužel už se nepodařilo dát vítěznou branku a tak utkání skončilo, 3:3. Na penalty bylo úspěšné domácí mužstvo.

SK Dobkovice : SK Hostovice 3:3 (0:3) PK: 5:4

Góly: 2x Popescu, Štol Michal