Zimní přestávku přečkáme na třetím místě.

30. 11. 2017

autor--jaroslav-zeman--decinsky-denik.jpgOdložené utkání s Přestanovem je odehráno. Naši fotbalisté zvládli poslední zápas v roce 2017 a zimu přečkají na třetím místě.

Dobkovice se pustily do posledního klání v tomto roce a chtěly se na domácím hřišti rozloučit vítězně. Terén byl ze začátku lehce podmáčený, ale s postupem času byla veškerá kombinace po zemi nepřesná. V 17. minutě po rychlém útuku se prosadil Příhonský, 1:0. Poslední jmenovaný o pár minut později vyslal do prostoru Radka Štola a ten prostřelil hostujícího brankáře, 2:0. Hostům se podařilo ve 31. minutě srovnat na 2:1. Jenže pár minut před koncem poločasu spadnul Šmalclův míč pod břevno a vedení o dvě branky bylo zpět, 3:1. Druhou polovinu výrazně ovlivnil terén a hra se už převážně dohrávala. Přestanovu se ovšem podařilo ještě před koncem zápasu vstřelit kontaktní gól, ale to už bylo pozdě a Dobkovice si nechaly tři body doma.

Klub SK Dobkovice děkuje všem fanouškům a příznivcům za podporu v roce 2017. Tento rok se určitě zapsal k jednim z nejúspěšnějších. Důkazem toho je opětovný postup do krajské soutěže a zároveň třetí místo v soutěži.

SK Dobkovice : TJ Přestanov 3:2 (3:1)

Góly: Příhonský, Štol Radek, Šmalcl