Jdi na obsah Jdi na menu

Ze Šluknova vezem bod.

26. 10. 2017

matej-tomasek--2---vitek-ta--5------eurex--.jpgVelmi cenný bod si odváží družina Zdeňka Štola ze Šluknova. Za remízu 0:0 si Dobkovice upevnily pátou příčku a pokračují i nadále ve sbírání důležitých bodů. Penaltový rozstřel byl úspěšný pro domácí Šluknov. Další kolo se hraje v Dobkovicích a to v neděli proti Přestanovu. Utkání začíná od 14:30 hod.

 

 

 

 

 

 

Na Šluknovském stadionu nemohl nastoupit Ondřej Línek a Matěj Tomášek. Domácí fotbalisté už od prvních minut dokazovali, proč jsou na prvním místě tabulky. Během dvaceti minut mohl domácí Šluknov vést minimálně o čtyři branky. Dobkovice přežily první poločas bez inkasovaného gólu. Do druhé půle se nastoupilo s pár změn v sestavě a hra se trošku vyrovnala. Přesto úvodní tlak Šluknova byl drtivý. V 55. minutě se připomněl Příhonský, když jeho střela letěla vedle levé tyče a o chvilku později Šmalcl, jehož pokus z dálky lobovat brankáře skončil také vedle tyče. Domácí těžko snášeli nerozhodný stav a na hřišti to začalo jiskřit. To vše gradovalo vyloučením jednoho z domácích hráčů. K závěru utkání se už nic výrazného nestalo a vypjaté utkání tak skončilo nerozhodně, 0:0. Na penalty uspělo domácí mužstvo.

 

„Bod bereme, je to pro nás zisk. Domácí, kteří hráli hodně důrazně, si zasloužili vyhrát. Měli více šancí, my jsme nehráli dobře. S výsledkem jsem spokojený, s výkonem však nikoliv,“ pravil dobkovický trenér Zdeněk Štol. Zdroj Děčínský deník.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=MKUnBGd5d1g

 

 

SK Šluknov : SK Dobkovice 0:0 (0:0) PK: 5:4

Góly: /

Diváci: 52

Rozhodčí: Matys, Mareš, Šimeček

Sestava DBK: Vlk - Popčák, Doubek, Doksanský(K), Veselý(87.Kořínek) - Štol Radek, Šmalcl, Kutzler(46.Vítek Ta), Dyrynk - Štol Michal, Příhonský

Trenér: Zdeněk Štol
Zdroj: https://decinsky.denik.cz/fotbal_region/foto-dobkovice-obraly-prvniho-cechie-slavi-prvni-vitezstvi-20171025.html

Zdroj: https://decinsky.denik.cz/fotbal_region/foto-dobkovice-obraly-prvniho-cechie-slavi-prvni-vitezstvi-20171025.html

   

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA