Z Hostovic bez bodu.

3. 9. 2018

tomas-dyrynk--autor--jaroslav-zeman--decinsky-denik.jpgO víkendu pokračovalo druhé kolo nejnižší krajské soutěže, Dobkovice zajížděly na těžkou půdu do Hostovic. Utkání zvládly lépe Hostovice a na svém domácím hřišti vyhrály 3:0.

V kompletní sestavě odjížděla naše výprava do Hostovic, na těžkém nerovném terénu se lépe pohybovaly domácí Hostovice. Už ve druhé minutě po špatné komunikaci, se dostal nakopnutý míč za záda obránců a domácí útočník protlačil míč do branky, 1:0. Dobkovice se snažily vytvořit si tlak, nebo šanci, ale často vázla rozehrávka na těžkém terénu. Nejblíže gólu měl tak Michal Štol, který neprostřelil domácího brankáře a Příhonský, jehož střela z úhlu skončila na boční síti. V 55. minutě přišla rozhodující situace zápasu, hlavní rozhodčí Teska odpískal diskutabilní penaltu a Hostovice vedly 2:0. V 62. minutě další nakupnutý míč způsobil další zmatek v obraně a domácí tým si pojistil výhru 3:0.

SK Hostovice : SK Dobkovice 3:0 (1:0)