Z Habartic další tři body.

13. 4. 2017

10396285_10152709970988670_4836457962076279066_n.jpgVe druhém jarním zápase hrály Dobkovice v Habarticích. Tentokrát to nebyla žádná kanonáda jako minule, ale i přesto si Dobkovice odvážejí tři body. Série neporazitelnosti, tak stále trvá i nadále.

Do týmu se opět po půl roce vrátil Radim Vacek, který tak bude do konce sezóny hájit naše klubové barvy. Do utkání nemohli z pracovních, nebo jiných důvodů nastoupit Martin, Tomášek, Lohniský, Vítek Ta a Dyrynk. Terén v Habarticích nebyl zrovna ideální, byl podmáčený a výrazně nerovný (drnitý), což ovlivňovalo kombinační hru.

Už ve 14. minutě si naběhl Šmalcl na balón od Michala Štola a otevřel skóre zápasu, 1:0. Vyhecované Habartice se pokoušely o brejky, což se jim dařilo. Celkem na brankáře Vlka za první poločas mířily hned třikrát. Stav utkání se měnil až ve druhé půli, když stopér Petr Veselý zahrál rukou ve vlastním vápně a hlavní rozhodčí nařídil penaltu. Tu proměnil domácí Horvát, 1:1. Dobkovice si pak vytvořily velký tlak, z čehož padla branka Šmalcla, který si naskočil na centr od Doksanského, 2:1. Pak se dostal na hřiště Radim Vacek, který se hned zapsal do tabulky střelců. Naběhl si na centr od Radka Štola a vstřelil s trochou štěstí vítěznou branku, 3:1. Domácí Horvát ještě jednou pokořil brankáře Vlka, když se dostal jako první k balónu v malém vápně. V 78. minutě byl faulovaný Kutzler ve vápně domácích, sám se postavil k penaltě a stanovil tak definitivní výsledek zápasu - 4:2.

TJ Dolní Habartice : SK Dobkovice 2:4 (0:1)

Góly: 2x Šmalcl, Vacek, Kutzler (P)