Jdi na obsah Jdi na menu

Výbuch v druhém poločase a vysoká porážka.

18. 9. 2018

sk-dobkovice---sluknov-b-24_9_16.jpgVysokou porážku musely snést Dobkovice, když se jim v Chabařovicích hrubě nepovedl druhý poločas. V něm totiž inkasovaly šest branek. Nepříjemnou premiéru si musel v brance odchytat Pavel Hammer ml., který nahradil zraněného Marka Tomáše.

 

 

 

 

 

 

 

Dobkovice mohly vést už ve druhé minutě, jenže pokus Radka Štola z hranice penalty se nevešel mezi tři tyče. Pak udeřily Chabařovice, když byly ve vápně důrazní a dorazily míč za záda bezmocného brankáře. O vyrovnávací branku se postaral netradičně Línek, když v malém vápně propálil domácího brankáře. Chabařovice se opět ujaly vedení, když si z pravé strany naběhnul jejich útočník a svůj brejk zakončil podél brankáře, 2:1. Ještě do poločasu bylo srovnáno, Radek Štol sklepnul míč a Jaromír Dyrynk svou levačkou uklidil míč do odkryté brány. Byla to jeho první trefa v mistrovských zápasech. Druhý poločas začal nejhůře jak mohl, po pár nepřesných přihrávkách soupeř nezaváhal a trestal. Během pár minut Dobkovice prožívaly poločas hrůzy, neboť za nepříznivého stavu 4:2 hlavní rozhodčí udělil červenou kartu Línkovi, následně už to bylo o tři branky. Za stavu 6:2 ještě snížil Popescu, ale Chabařovice si otevřely střelnici. Tomáš Dyrynk ještě v závěru zbytečně fauloval ve vápně a byla nařízena penalta, kterou domácí proměnili. Chabařovice nakonec smetly Dobkovice, 8:3.

 

 

FK Chabařovice : SK Dobkovice 8:3 (2:2)

Góly: Línek, Dyrynk Jaromír, Popescu

Diváci: 20

Rozhodčí: Davignon, Rouček, Klimpl

Sestava DBK: Hammer ml. - Popčák(59.Tomášek), Doksanský, Dyrynk, Línek(ČK.57) - Radek Štol(75.Petrů), Kutzler, Příhonský(K), Jaromír Dyrynk(65.Popescu) - Štol Michal, Šmalcl

Trenér: Zdeněk Štol