Vstřelená sedmička venku a zasloužené tři body.

1. 6. 2018

1608.jpgPo domácí výhře nad Šluknovem zajížděly Dobkovice do Přestanova. Po prvním poločase vedly 2:0, ve druhém dějství přidaly ještě dalších pět gólů a zaslouženě vyhrály. Další kolo se hraje v Dobkovicích a to proti poslednímu Heřmanovu.

Trenér Zdeněk Štol řešil před utkáním velkou marodku, která postihla jeho mužstvo. Do zápasu nebyl na sto procent připraven Michal Štol a do utkání vůbec nemohli nastoupit Doubek, Doksanský a Lohniský. Už ve druhé minutě zápasu běžel z pravé strany na samotného brankáře Radek Štol, ale domácí brankář jeho střelu vyrazil na roh. O pár minut později spálil vyloženou příležitost Popescu, Šmalcl a i Tomášek. Přestanov hrozil pouze z odkopů a standartních situacích. Dobkovice i nadále měly více ze hry a první branku vstřelily až ve 35.minutě, když se prosadil Radek Štol. Ten o tři minuty později našel centrem Popesca, který hlavou zvýšil na 2:0. K závěru první půle došlo ještě na zbytečné slovní přestřelky a fauly mezi hráči. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, Dobkovice aktivní na polovině soupeře a faulující, zatažený Přestanov. Kutzler v 53. minutě přidal pojišťovací gól ze standartní situace, když uklidil míč svou ranou k tyči. O čtyři minuty později zvýšil stav utkání na 4:0 Tomášek. Hlavní rozhodčí Provazník pak vyloučil domácího obránce za úmyslné hraní rukou. Utkání se v ten okamžik mělo už ''jen'' dohrát, jenže Přestanov neunesl závěr utkání a svými zákeřnými fauly ještě dramatizoval chod zápasu. Rozhodčí tak ukončil zápas o sedm minut dřív a to za stavu 7:0.

TJ Přestanov : SK Dobkovice 0:7 (0:2)

Góly: Popescu 2X, Štol Radek, Šmalcl, Kutzler, Popčák, Tomášek