Jdi na obsah Jdi na menu

Video: V posledním kole výhra nad Poustevnou.

15. 6. 2017

dolni-poustevna---sk-dobkovice.jpgPoslední kolo zajížděly Dobkovice do daleké Poustevny. Na tento zápas byl vypraven speciální autobus, který používají mládežnická mužstva FK Teplice.

 

 

 

 

 

 

Trenér Zdeněk Štol už před zápasem ujišťoval, že tento zápas je vlastně už první přípravou na krajskou soutěž. V novém rozestavení a s novými instrukcemi šli hráči v Poustevně na plac. Hned ve druhé minutě si naběhl za obranu Radek Štol a uklidil míč pod břevno, 0:1. Poustevna nedala svoji kůži lacino a kousala. Dokázala srovnat stav na 1:1, pak ji brankář Lukáš Vlk svou individuální chybou daroval druhou branku a šla do vedení. Ve 45. minutě si na centr Línka naběhl Radek Štol a srovnal stav na 2:2. V 56. minutě se trefil z dálky Šmalcl, který strhnul vedení na stranu Dobkovic. Další individuální chyba v obraně Dobkovic, Kutzler ztrácí míč a Poustevna srovnává na 3:3. Tlak Dobkovic v 72. minutě a střela Veselýho z dálky, která zapadla k tyči, 3:4. Výsledek definitivně uzavřel Radek Štol, když vstřelil v 79. minutě svojí třetí branku v zápase. Radek Štol se tak stal s 28. brankami nejlepším střelcem Dobkovic.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=hh3pNxMaHhY

 

 

FK Dolní Poustevna : SK Dobkovice 3:5 (2:2)

Góly: 3x Štol Radek, Šmalcl, Veselý

Diváci: 41

Rozhodčí: Jarisch

Sestava DBK: Vlk - Dyrynk(89.Doksanský), Doubek, Tomášek(46.Vítek Ta), Línek - Kutzler - Štol Radek(81.Martínek), Šmalcl, Příhonský(K), Veselý - Štol Michal(57.Kořínek)

Trenér: Zdeněk Štol   

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA