V poslední sekundě přišly o tři body.

4. 10. 2018

daniel-prihonsky---zdroj--decinsky-denik--autor--jaroslav-zeman.jpgDlouho držely výhru 2:1, až v posledních sukundách utkání obdržely vyrovnávací branku. Dobkovice ztratily tři body na půdě Březin a nadále se pohybují ve spodní části tabulky.

Dobkovice přijely do Březin s tím, že už budou na venkovním hřišti úspěšní a odvezou si všechny tři body. První branku utkání vstřelil ve 13. minutě Šmalcl, který vyslal krásnou střelu z dálky. Dobkovice pak podržel Pavel Hammer ml., když zlikvidoval velkou příležitost domácích. Ve 28. minutě si naskočil na centr Popčák a hlavou orazítkoval břevno. Pak sám Popčák našel pasem za obranu Příhonskýho, ten však tváří v tvář nepropálil domácího brankáře. Březiny udeřily a vyrovnaly - prosadil se střelec Šindelář. Dobkovice velmi brzo odpověděly. Popčák ustál souboj na lajně a pak našel Radka Štola, který míč uklidil do brány, 2:1. Po změně stran si Dobkovice vytvářely další gólové příležitosti. K velké se dostal Línek, jenže ve vápně podklouznul. Nebezpečně hlavičkoval i Michal Štol a nejblíž k brance měl opět Popčák, jenže jeho střela, která šla do branky byla zblokována. V 84. minutě Dobkovice kopaly penaltu, jenže Příhonský napálil míč do břevna. V závěru utkání uviděl červenou kartu Doubek, následně Březiny v poslední sekundě zápasu vyrovnaly na 2:2, když míč zapadl pod břevno Pavla Hammera ml.

,, Ani mi nemluvte, tady jsme ztratili tři body. Vše se lámalo za stavu 2:1, kdy jsme nedali penaltu. Byly tam další šance. Jenže místo toho si necháme dát gól prakticky z ničeho v nastaveném čase. Je to ztráta, ale můžeme si za to sami, ´´ kroutil hlavou dobkovický kouč Zdeněk Štol. Zdroj Děčínský deník.

SK Březiny : SK Dobkovice 2:2 (1:2) PK:5:4

Góly: Šmalcl, Radek Štol