V Chabařovicích je to prokleté.

16. 11. 2017

dsc_0320.jpgNaši fotbalisté mají na Chabařovickém hřišti prostě smůlu. Z posledních dvou utkání dvakrát prohráli v poměru 8:1. Opět na těžkém bahnitém terénu se odehrálo další kolo fotbalové 1.B Třídy. Utkání symbolicky rozehrál Michael Lüftner, který je místním odchovancem, nyní ovšem hraje bývalý hráč Teplic a Slávie v týmu FC Kodaň. Další kolo se už hraje v Dobkovicích. V neděli 19. listopadu přijede Chuderov, který suverénně vede tabulku.

První poločas vyšel domácím, když po 40. minutách vedli už 3:0. Ještě za stavu 1:0 mohl srovnat stav osamocený Michal Štol, ale jeho pokus z vápna skončil nad brankou. Dobkovice byly ve druhé půli lepším týmem. V 65. minutě si na centr Doksanského naskočil Radek Štol a hlavou snížil na 3:1. O pár minut později mohl poslední jmenovaný ještě přidat další branku, ale jeho střela letěla kousek vedle tyče. Do další golové pozice se dostali Příhonský se Šmalclem, ale situaci nevyřešili dobře. V závěru Dobkovice ještě nastřelily břevno, ale už nic víc se nestalo. Velmi špatný výkon si připsal hlavní rozhodčí Teska!

„Domácí hráli jednoduchý fotbal, kdy jen nakopávali míče na rychlé útočníky. My se snažili hrát kombinačně. V první půli jsme dostali lekci. Po změně stran jsme byli jasně lepší, z mnoha šancí jsme využili ale jednu. Je to škoda,“ litoval dobkovický trenér Zdeněk Štol. Zdroj Děčínský deník.

FK Chabařovice : SK Dobkovice 3:1 (3:0)

Goly: Štol Radek