Třinácti gólový otvírák jara.

6. 4. 2017

14022341_10154375359493670_7689092919367600930_n.jpgPrvní jarní kolo přineslo vysoký výsledek. Fotbalové Dobkovice sejmuly Mikulášovice v poměru 13:1. Další kolo zajíždějí Dobkovice do Habartic.

Už první minuta ukázala divákům o čem bude první dubnové sobotní odpoledne. Fotbalisté Dobkovic vlétli na soupeře a během pár minut se ujali vedení. Prakticky celý první poločas se hrálo jen na jednu branku. Výjimka byla ve 31. minutě, kde utekl hostující útočník na Vlka, ten jeho střelu ustál a zneškodnil tak pokus střelce. Poločas končil 6:0. Ve druhé půli se Dobkovice snažily zdolat magické číslo deset, to se povedlo v 75. minutě. V hlavách všech asi musela proběhnout drtivá výhra nad Markvarticemi z června 2012, kdy zápas skončil 12:1. Michal Štol v 91. minutě vstřelil hlavou třináctou branku a rekord byl pokořen. Soupeřovi se podařila vstřelit jedna branka a to pár minut před koncem.

SK Dobkovice : FK Mikulášovice 13:1 (6:0)

Góly: 3x Příhonský, 2x Kořínek, 2x Štol Radek, 2x Štol Michal, 2x Šmalcl, 1x Kutzler, 1x Veselý