Třetí výhra v řadě a povinné tři body.

8. 6. 2018

ondrej-linek.jpg​Ve 24. kole hostily Dobkovice na svém hřišti poslední Heřmanov. Tři body si tak dle předpokladů připisují fotbalisté Dobkovic, které nyní bude čekat souboj o třetí příčku s Chabařovicemi.

​Dobkovice vstoupily do zápasu aktivně s cílem vyhrát utkání. Sice měly převahu, ale první poločas byl spíše taktický a místy až profesorský. První branka padla ve 24. minutě, když si na centr Radka Štola naskočil Popescu, 1:0. Hosté dokázali odpovědět a srovnali stav na 1:1. O pár minut později se na hranici velkého vápna zorientoval Popescu a vrátil vedení na stranu Dobkovic, 2:1. Ve druhé půli Dobkovice přece jenom zmáčkly soupeře. V 64. minutě uklidil míč k tyči Michal Štol, 3:1. Ondřej Línek pět minut před koncem zápasu svůj tah na branku a díky své důraznosti prostřelil brankáře, 4:1. V poslední minutě ještě rozhodčí nařídil penaltu, kterou Radek Štol neproměnil. Na zápase to už nic neměnilo a Dobkovice si připisují další tři body. Další utkání se hraje opět na domácím hřišti a bude se jednat o poslední zápas sezóny před domácím publikem.

,,V první půli jsme hráli až moc profesorsky. Hosté dokonce po ojedinělé akci skórovali. Po změně stran se to trošku uklidnilo, vítězství mohlo být vyšší, zahodili jsme i penaltu. S aktuálním umístěním jsme spokojeni. Rádi bychom skončili do pátého místa, to by bylo dobré.´´ Zdůraznil trenér Dobkovic Zdeněk Štol. ​Zdroj Děčínský deník.

​SK Dobkovice : TJ Heřmanov 4:1 (2:1)

Góly: Popescu 2x, Štol Michal, Línek