Jdi na obsah Jdi na menu

Talk Show - Dobkovice v Městském divadle !!!

18. 9. 2018

img-20180719-wa0003.jpgSK Dobkovice je opět mediálním partnerem studia TŠ Production a je nám ctí, že můžeme reprezentovat obec Dobkovice i na kulturním ´´hřišti´´.
Naši fotbalisté Radek Štol a Matěj Tomášek, opět přivádí na scénu populární pořad Talk Show - Dobkovice. Tentokrát v Městském divadle Děčín !

 

 

 

 

 

 

 

 

V Dobkovicích u Děčína se vždy jednou/dvakrát za rok uskutečnila v kulturním domě Talk Show, která se držela základních rysů tohoto formátu. Moderátor Radek Štol, uvítal na svém gauči několik umělců a sportovců. Například fotbalistu Jana Rajnocha, sportovního moderátora ČT1 Vojtu Bernatského, michelinského šéfkuchaře Romana Pauluse, Spejbla s Hurvínkem, nebo boxera Lukáše Konečnýho.

 

dsc_0282-1.jpg

 

Celkově pátý díl série bude produkovat studio TŠ Production v Městském divadle Děčín. Autoři projektu místo tradičních tří hostů, zvolili hned čtyři známá jména. Diváci se mohou těšit na Michala Viewegha, Kamila Střihavku, Báru Štěpánovou a Václava Koptu. Tento nabitý večer v improvizované show doprovodí kapela Vakuum, v podání Ondřeje Martina (bývalý hráč SK Dobkovice).

 

Vstupenky jsou už v prodeji. Rezervace vstupenek na http://www.vstupenkadecin.cz/ , nebo na pokladnách Kina Sněžník, Zámek Děčín, Městské Divadlo, BK Děčín a na spoustu dalších prodejních místech v Děčíně.

 

dsc_0166.jpg

 

Veškeré informace o představení a o minulých dílech na https://talkshow.webnode.cz/ .