Šmalcl poslal Dobkovice zpátky do kraje !

8. 6. 2017

18881847-10155343426063670-8385016966831628651-n_galerie-980.jpgPoslední krok byl potřeba k návratu zpět do krajské soutěže. Dobkovice získaly v základní hrací době bod proti Březinám a jsou zpátky v 1.B Třídě. Poslední zápas v sezóně, se odehraje v Dolní Poustevně. Klub pořádá na tento zápas mimořádný zájezd a láká své fanoušky na předání poháru pro okresního mistra.

Dobkovice byly v úvodu zápasu zatažený a v hlubokém bloku. Březiny měly míč častěji na kopačkách a hrozily náběhy ze středu hřiště. Dokonce nastřelily v první půli dvě tyčky. Po faulu Šmalcla ve vápně kopaly Březiny dokonce penaltu, tu proměnil hostující záložník - 0:1. Ve druhé půli se Dobkovice vzpamatovaly a zvýšily na tempu. V 53. minutě mohl srovnat stav Michal Štol, ale z malého vápna trefil hostujícího brankáře. O deset minut později už to vyšlo. Radek Štol zatáhl míč až do vápna hostů, kde si jeho míč našel Šmalcla, který vstřelil postupový gól, 1:1. Utkání skončilo nerozhodným stavem a tak přišly na řadu penalty, které už ovšem o ničem nerozhodovaly. Oslavy už tedy rovnou vypukly na hrací ploše a tak se od nové fotbalové sezóny do Dobkovic vrací krajská soutěž.

SK Dobkovice : SK Březiny 1:1 (0:1) PK: 2:4

Góly: Šmalcl