Sedm branek Markvarticím !

4. 5. 2017

dscn8249.jpgDobkovice potvrdily tři body z Lipové. Na svém hřišti porazily Markvartice a upevnily si tak první místo v tabulce. Tuhle sobotu zajíždějí do Těchlovic, kde je plánovaný výkop od 17:00 hod.

V 16.kole hostily Dobkovice na svém fotbalovém hřišti Markvartice. Domácí fanoušci měli v hlavách minulý domácí remízový zápas s Krásnou Lípou. Obavy mohly jít po deseti minutách stranou. Na centr Línka si naskočil hlavou Příhonský, 1:0. O pár minut později skóroval dvakrát za sebou Michal Štol a k závěru první půle Radek Štol. Dobkovice šly do šatny za stavu 4:0. Ve druhém poločase se pokračovalo pořád stejně - okupací hostujícího území. V 61. minutě Šmalclova hlavička mířila do branky, ale na poslední chvíli míč ještě tečnul Radek Štol a sebral tak Šmalclovi branku. Toho nemuselo vůbec mrzet, neboť v 76. minutě vymetl hostujícímu brankáři levou šibenici. V závěru se trefil ještě krajní obránce Línek. Dobkovice inkasovaly branku z brejkové situace, která už ovšem nijak neměla vliv na výsledek.

SK Dobkovice : TJ Markvartice 7:1 (4:0)

Góly: 2x Štol Radek, 2x Štol Michal, Příhonský, Šmalcl, Línek