Rybniště schytalo devět kousků.

18. 5. 2017

dsc_0378.jpgDobkovice smetly i Rybniště. Poslední celek tabulky nejvyšší okresní soutěže se střetnul s prvním a výsledek mluví za vše. Hattrickem se ukázali Příhonský a Štol Michal.

Už po úvodním hvizdu utkání bylo jasné, kdo zcela ovládne hřiště. Za velmi intenzivního deště se hrál skoro celý první poločas a tak šance i góly přibývaly. Poločas byl jednoznačný, 5:1 pro domácí. Rybništi se ovšem podařilo jako jednomu z mála týmů vstřelit víc jak jednu branku. Třetí gól hostů byl sice zapsán jako vlastní, ale i přesto se snažili být nebezpečný. I tak si Dobkovice zapisují tři body a do konce sezóny si hlídají náskok pěti bodů. Ve druhém poločase se před domácím publikem trefil i Vítek Ta. Další kolo se hraje opět doma - do Dobkovic přijedou Malšovice.

SK Dobkovice : TJ Rybniště 9:3 (5:1)

Góly: 3x Štol Michal, 3x Příhonský, Štol Radek, Vítek Ta, Doksanský