Jdi na obsah Jdi na menu

Reprezentační fotbalista Jan Rajnoch v Dobkovicích

16. 11. 2017

jan-rajnoch.jpgPro fotbalové fanoušky tady je předčasný dárek. Do dobkovického pořadu Talk Show přijal pozvání fotbalový reprezentant, bývalý hráč Sparty, Liberce, Olomouce a nebo FC Energie Cottbus či Tureckého Sivassporu, Jan Rajnoch.

 

 

 

 

 

 

V Dobkovicích bude na adventní čas opět veselo. Studio TŠ Production v čele s Radkem Štolem a Matějem Tomáškem, bude produkovat další díl Talk Show. Tentokrát bude vše jinak a vše bude laděné do vánočního stylu. Produkce slibuje malinko jinačí Show, takže je na co se těšit. Vánoční speciál se bude natáčet 11.12.2017 (pondělí) od 20:00 hod. V kulturním domě bude zajištěná hospoda, takže diváci budou mít možnost se kde občerstvit. 

 

Pozvání do Show přijali, Martin Klásek - loutkař, dabér, interpret Spejbla a Hurvínka, ale především šéf uměleckého souboru divadla S+H. Hlavní představitel dvou ikonických loutek v ČR. Jan Rajnoch - reprezentační fotbalista, zahrál si i v divácky oblíbeném seriálu Vyšehrad. Začínal v AC Sparta Praha, pak Bohemians 1905, 1.FC SLovácko, FK Mladá Boleslav odkud zamířil do Bundesligy - FC Energie Cottbus. V Turecku si zahrál za Ankaraguc a Sivasspor. Po návratu do Čech hrál za FC Slovan Liberec a Sigmu Olomouc. Jitka Šorfová - mistryně ČR ve standartních tancích, choreografka, lektorka standartních a latinsko-amerických tanců, instruktorka Zumby a fit dance. V roce 2010 tančila v pořadu Stardance aneb když hvězdy tančí a v roce 2013 se umístila na bronzovém místě.

 

Během prvního dne zmizelo na pokladně 95 lístků a dalších několik desítek už také zmizelo. Stále jsou vstupenky v prodeji na www.talkshow.webnode.cz a nebo na tel. čísle 773 618 730. Volná místa jsou stále i v předních řadách ! Kapacita sálu je ovšem omezena. Představení začíná ve 20:00 hod.

 

slide1.jpg 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA