První výhra v letošním roce je nad Malšovicemi.

11. 2. 2019

11988184_10153546578048670_4044214099756953767_n.jpgDalší přípravný zápas proběhl minulou středu v Děčíně, kde se Dobkovice střetly s Malšovicemi. Podobný výsledek jako ve středu, dopadl i v letní přípravě. Další utkání se bude hrát koncem února v Bad Schandau, 28.2. od 19:00 hod..

Na zmrzlé umělé trávě v Děčíně se odehrál další přátelský zápas, ve kterém si naši fotbalisté připisují první výhru v tomto roce. Utkání proběhlo v přátelském duchu, bez zranění na obou stranách. Za Dobkovice nemohl nastoupit Doubek, Doksanský, Štol Michal, Příhonský a ještě Kořínek. Prostor tak v základní jedenáctce dostal Daniel Martínek a mladý Dominik Šulc na hrotu útoku. První poločas skončil 3:0 pro Dobkovice, když se trefil po gólu Jaromír Dyrynk, Šmalcl z přímého kopu a Štol Radek. Ve druhé půli přidal po dvou brankách Kutzler a ještě jednou se prosadil Jaromír Dyrynk. Dobkovice inkasovaly branku až v poslední desetiminutovce zápasu.

FK Malšovice : SK Dobkovice 1:6