První velká ztráta přišla doma.

20. 4. 2017

13537671_10154228263088670_2507639830309026983_n.jpgPrvní výrazná bodová ztráta přišla až ve 14. kole, kde Dobkovice doma hostily Krásnou Lípu. Jedná se tak o první prohru na pokutové kopy v této sezóně.

Do Dobkovic přijela Krásná Lípa, která se vůbec netajila tím, že by bod brala všema deseti. Jenže úvod zápasu byl pro ní více než šokující. Už totiž v 10. minutě  vstřelila první branku zápasu, 0:1. Pak nastalo nekonečné dobíjení Krásno Lipské branky. Našim fotbalistům, se nedařilo přes dobře zataženého soupeře přejít blíž k jeho brance a vytvořit si tak zajímavější pozici na zakončení. Jediná výrazná šance přišla až ve 44. minutě, když Michal Štol z malého vápna netrefil hlavou odkrytou branku. Druhý poločas začínal téměř jak přes kopírák. Hosté zatažený na své vlastní půlce a trpělivé čekání na branku ze strany Dobkovic. To se podařilo, když hlavou dorazil do branky míč Radek Štol, 1:1. O pár minut později šly Dobkovice do vedení, trefil se z dálky padáčkem Kutzler, 2:1. Bohužel v 89. minutě si vymodlil hostující záložník faul dva metry před velkým vápnem. Lípa této slibné situace využila a střelou přes zeď srovnala na konečných 2:2. Na Pokutové kopy byla Lípa úspěšnější.

SK Dobkovice : Krásná Lípa 2:2 (0:1) PK: 3:5

Góly: Štol Radek, Kutzler