Příhonský rozhodl utkání s Unionem.

5. 10. 2017

pavel-doksansky-u-mice--autor--jaroslav-zeman--decinsky-denik.jpgV dramatickém zápase se střetly Dobkovice a Union Děčín. Oba celky šly do utkání s plným nasazením a na hřišti to bylo znát. Hodně emocí a hlavně gólů, to všechno bylo k vidění na Dobkovickém hřišti.

Dobkovice pokračují ve sbírání bodů, aktuálně se pohybují na šestém místě tabulky. Union Děčín přijel do Dobkovic jako mužstvo, které atakuje nejvyšší příčky. První branku utkání vstřelil Dyrynk, který si naběhnul na centr Šmalcla, 1:0. Ve 28. minutě zápasu přišel výstavní moment, Dan Příhonský napřáhl z dálky a míč vymetl šibenici, brankář byl bez šance. Ve druhém poločase Dobkovice ubraly na tempu a soupeř se dokázal vrátit do hry, 2:1 a dokonce pár minut před koncem utkání Union srovnal na 2:2. Dramatický zápas byl skoro u konce a na hřišti to jen vřelo. Ještě k závěru byl vyloučen hostující záložník. V poslední minutě zápasu zahrával Příhonský standartní situaci. Míč propadnul až na zadní tyč do branky a ta to trefa byla vítězná. Dobkovice strhly vedení na svou stranu a připisují si další tři body.

SK Dobkovice : Union Děčín 3:2 (2:0)

Góly: Příhonský (2x), Dyrynk