Poslední zápas na turnaji skončil porážkou.

16. 3. 2018

dsc_0322.jpgZimní příprava je už u svého konce a tak končí i zimní turnaj v Děčíně. Naše mužstvo se s turnajem rozloučilo porážkou 1:5. Utkání okomentoval hlavní trenér Zdeněk Štol.

´´V posledním zápase turnaje Junioru Děčín jsme se utkali s účastníkem 1.A tř. celkem Benešova. Podle mě to byl nejkvalitnější soupeř na kterého jsme v turnaji narazili. Bylo znát, že hráči mají z vyšší soutěže zažitý rychlý a důrazný přístup k protihráči, jsou silní na balónu a hlavně umí proměňovat nabídnuté šance. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Ty naše skvěle zlikvidoval brankář Benešova, my jsme bohužel inkasovali gól po střele z dálky, která prošla brankářovi Vlkovi mezi nohama…. Poločas 0:1. V druhé půli bylo vše jak přes kopírák. Naše i vyložené šance (jen v druhé půli jsme šli 3x sami na brankáře) zlikvidoval brankář soupeře, nebo jsme netrefili ani branku. Naopak benešovští ještě dvakrát nachytali Vlka nepřipraveného a o výsledku bylo rozhodnuto. Vrchol naší nemohoucnosti dát gól předvedla hned trojice hráčů, když postupovala sama na brankáře Benešova a přesto gól nedala. A tak jediný gól dal po nahrávce Dana Příhonského Martin Lohniský. Konečný výsledek 1:5 úplně neodpovídá poměru sil na hřišti, v poli byla hra vyrovnaná, avšak efektivita zakončení a kvalita brankáře byla tentokrát jednoznačně na straně Benešova, který zaslouženě utkání vyhrál.´´