Po fatální chybě brankáře vyhrály Trmice.

12. 5. 2018

iq8.jpgDobkovicím už začíná utíkat čelo tabulky. Po venkovní prohře na Unionu přišla i nečekaná domácí s Trmicemi. Další zápas vyjíždí do Svádova a pak následně doma přivítá druhý Šluknov.

Dobkovice chtěly zlepšit první poločasy, který jim na jaře nejdou. Od prvních minut byly lepším týmem, herně přehrávaly svého soupeře. Odměna přišla ve 22. minutě, kde si na centr naskočil Michal Štol a stav byl 1:0. Zlom zápasu přišel ve 31. minutě, kdy se nechal hlavní rozhodčí oklamat hostujícím záložníkem a odpískal penaltu. Tu soupeř proměnil a bylo srovnáno, 1:1. Další zásadní moment přišel ve 41. minutě, kdy brankář Lukáš Vlk špatně zahrál balón a nabídnul hostujícímu útočníkovi branku zadarmo, 1:2. Ve druhém poločasu se nepodařilo stav srovnat. Zalezlé Trmice na své polovině druhou část odbránily. Bohužel velmi chaoticky řídil utkání hlavní rozhodčí Svoboda.

SK Dobkovice : MSK Trmice 1:2 (1:2)

Góly: Štol Michal