Pět minut před koncem ztratily body.

8. 11. 2018

iq2.jpgTěžký zápas čekal na fotbalisty Dobkovic ve Šluknově, kde se hrálo 11. kolo fotbalové 1.B třídy. Dobkovice neudržely poločasové vedení 1:0 a pět minut před koncem přišly o všechny tři body. Tuhle neděli se hraje poslední domácí zápas v roce 2018. Dobkovice přivítají Trmice.

Šluknov byl na Dobkovice dobře připravený a už od prvních minut na svém stadiónu zatápěl obraně. První vážná šance přišla ve 14.minutě, hostující brankář Tomáš včas vyběhnul proti útočníkovi a zmařil jeho pokus. Dobkovice se také osmělily, v 17. minutě si vytvořily první šanci a Ondřej Línek střílel nepřesně. O deset minut později měl Šluknov další skvělý pokus, jenže domácího útočníka zradilo v malém vápně zpracování míče. Ve 42. minutě si zaběhnul za obranu Radek Štol a svojí přihrávkou našel svého mladšího bratra, který levačkou uklidil míč do branky, 0:1. Šluknov ve druhém poločase přidal na aktivitě a zatlačil Dobkovice na své obranné polovině. V 57.minutě zaspal Jaromír Dyrynk, který zapomněl vystoupit z obranné linie a toho domácí využili, 1:1. Dobkovice se pokusily o odpověď, jenže pokusy Jaromíra Dyrynka a Příhonskýho zneškodnil domácí brankář. V 86. minutě přišel centr z leva a domácí útočník předskočil brankáře Tomáše a vstřelil vítěznou branku zápasu. Utkání dobře řídila trojice rozhodčích.

„Klukům nemám co vytknout. Doplatili jsme ale na to, že nás bylo sotva jedenáct. Nebylo kým vystřídat. Začaly nám postupně docházet síly, dva hráči dohrávali se zraněním. Šluknov nás zatlačil a výsledek otočil. Věřím, že kdybychom měli dva, tři hráče na střídání, nějaké body jsme si odvezli. Ale to je jenom kdyby,“ kroutil hlavou kouč Dobkovic Zdeněk Štol. Zdroj Děčínský deník.