Meziboří vyloupilo Dobkovice.

30. 9. 2018

12046743_10153576964823670_2653954718010497455_n.jpgV pátém kole přijelo do Dobkovic Meziboří. Nováček soutěže, který leží kousek od Litvínova vyloupil Dobkovice. Domácí neporazitelnost skončila výsledkem 2:3. Další utkání se hraje 30.10. v Březinách.

Trenér Zdeněk Štol musel soupisku řešit na poslední chvíli. Kvůli zdravotním a pracovním absencím se posunul na hrot útoku Jakub Kořínek. Dobkovice přitom první poločas začaly dobře. Hned v první minutě vyslal Kutzler nepříjemnou střelu na branku. Meziboří disponovalo velmi vysokými hráči, veškeré vzdušné souboje tak převážně vyhrávali. Silou a výškovou převahou hostí, padla i první branka. Ve vápně se protlačil k míči hostující útočník a špičkou líznul míč, který se o tyč dostal do branky. O tři minuty později už to bylo 0:2, když se Meziboří prosadilo po levé straně. Druhý poločas odstartoval větší aktivitou Dobkovic. Místy nepůjčily míč soupeři, ale přesto bohužel po individuální chybě obrany se Meziboří dostalo do slibného vedení, 0:3. Dobkovice ještě více zaply na obrátkách a to vedlo k brance, v 69. minutě si naskočil na centr Šmalcla Michal Štol a vrátil Dobkovice do hry, 1:3. Pak sám Šmalcl krásnou ranou z dálky pod břevno snížil na 2:3. Hlavní rozhodčí Svoboda opět řídil velmi chaoticky celé utkání a ukončil ho i velmi brzo s minimem nastaveného času.

SK Dobkovice : MSK Meziboří 2:3 (0:2)

Góly: Michal Štol, Šmalcl