Důležité tři body si připisují naši fotbalisté.

9. 11. 2017

dsc_0489.jpgNa půdě posledního Heřmanova se odehrálo nedělní utkání mezi našim týmem a místním TJ Heřmanov. Na velmi těžkém, bahnitém terénu naši fotbalisté zvítězili 3:0. Další zápas zajíždějí Dobkovice opět ven a to do Chabařovic.

Hřiště v Heřmanově, potažmo ve Fojtovicích, bylo na hodně místech podmáčené a v určitých částí bahnité. Už ve třetí minutě mohl vstřelit branku Příhonský, ale jeho hlavičku domácí brankář zneškodnil. Dobkovice se radovaly o pár minut později, když skóroval Dyrynk. Dále se do slibných pozic dostal jak Radek Štol, tak Jakub Kořínek, ale oba střelci neuspěli. Až ve 40. minutě si na centr Šmalcla naskočil Michal Štol, 2:0. Ve druhém dějství byl terén už hodně zničený a kombinace na něm byla složitá. V 64. minutě hlavní rozhodčí Říha odpískal hodně spornou penaltu, tu ovšem domácí neproměnili. V závěru šlo naše mužstvo samo několikrát v přečíslení na brankáře, ale scházelo lepší řešení situace. Definitivní tečku zápasu dal Příhonský, ranou přímo do šibenice, 3:0.

TJ Heřmanov : SK Dobkovice 0:3 (0:2)

Góly: Dyrynk, Štol M., Příhonský