Jdi na obsah Jdi na menu

Dobkovice vyhrály v Lipové

27. 4. 2017

matej-tomasek---decinsky-denik---autor--rudolf-hoffman.jpgPo zpackaném domácím utkání s Krásnou Lípou zajížděly fotbalisté Dobkovic do Lipové u Šluknova. Dobkovice si přivážejí další důležité body, když utkání zvládly a vyhrály v poměru 4:2. Další kolo hrají doma a to proti Markvarticím.

 

 

 

 

 

 

 

 

V lipové čekalo na naše fotbalisty chladné počasí a podmáčený terén. Na venkovní utkání neodjelo hned několik hráčů z pracovních, nebo zdravotních důvodů. Přesto si trenér Štol poradil a zamíchal sestavou. První branku zápasu vstřelil Kořínek, když si dobře naběhnul na centr Radka Štola. Pak se poprvé trefila nová zimní posila Vítek Ta. Ten se dostal do historie jako první cizinec, který se zapsal mezi střelce našeho klubu. Šluknov se do konce první půle vrátil do hry, ale hned ve druhém dějství se trefil Příhonský a zvýšil stav utkání na 3:1. Domácí se po brejkové situaci dostali na chvíli do hry, ale v závěru utkání vymetl Jakub Šmalcl šibenici a stanovil tak definitivní výsledek. Kompletní sestřih utkání z Lipové, naleznete níže pod textem.

 

 

SK Šluknov B : SK Dobkovice 2:4 (1:2)

Góly: Kořínek, Vítek Ta, Příhonský, Šmalcl

Diváci: 11

Rozhodčí: Jachymstal

Sestava DBK: Vlk - Veselý, Doubek, Kutzler, Doksanský(K) - Štol Radek, Šmalcl, Příhonský, Vítek Ta - Kořínek(53.Řeháček), Štol Michal

Trenér: Zdeněk Štol

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=hrwZ6DRd87E  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA