Dobkovice v poháru podlehly Jílovému

11. 8. 2017

23_kolo-1_-b-tridy---autor-decinsky-denik--jaroslav-zeman.jpgPrvní zápas v letní přípravě a hned ostrý zápas v podobě domácího poháru. Dobkovice v předkole hostily Jílové a po sympatickém výkonu prohrály, 0:2.

První minuty vyšly lépe pro Dobkovice, kteří zatlačily svého soupeře, hrající o dvě soutěže výš. Dobře zformovaná obrana fungovala na výbornou, když se hostující Jílové pokusilo o nějaký tlak. Poločas skončil tedy bez branek. Ve druhém poločase se podařilo Jílovému vstřelit branku, když si hostující hráč patrně pomohl při útočné hře rukou, 0:1. Dobkovice se snažily být i nadále aktivní, jenže z útočné situace se míč odrazil do běhu hostujícího útočníka, který tak snadno přišel k druhé brance a propálil dobře chytajícího brankáře Vlka, 0:2. V závěru utkání po pěkné kombinaci skoro až do prázdné branky neprotlačil míč do branky Šmalcl, ani posléze Příhonský a bratři Štolové. Zápas tak skončil výhrou hostů, kteří pokračují v poháru dál.

SK Dobkovice : FK Jílové 0:2 (0:0)