Dobkovice sestřelily první Chuderov !

23. 11. 2017

iq1.jpgFotbalové Dobkovice na svém domácím hřišti hostily jednoznačného lídra soutěže. Soupeře, který celou soutěž několikrát vyhrál, ale nepostoupil. Nováček soutěže si tak na lídra vyšlápl a utkání vyhrál o dvě branky.

Trenér Zdeněk Štol vyslal do boje kompletní jedenáctku hráčů a v souboji s prvním uspěl. Velmi brzo se ujaly Dobkovice vedení, když byl jasně faulovaný ve vápně Kutzler. Penaltu proměnil Příhonský. O chvilku později netrefil míč ve vápně Radek Štol a o pár minut později v náběhu Dan Příhonský netrefil odkrytou branku. Chuderov udeřil těsně před poločasem, když brankáře Vlka prostřelil hostující záložník. Do druhého poločasu vstoupily lépe Dobkovice. Úvodní tlak jim vyšel a na Šmalclův dobře zahraný roh si naskočil Michal Štol, 2:1. Definitivní tečku zápasu dal v 71. minutě Příhonský a podtrhl tak jasný výsledek, 3:1.

SK Dobkovice : FK Chuderov 3:1 (1:1)

Góly: 2X Příhonský, 1x Štol Michal