Dobkovice jedou z Jiříkova bez bodu.

19. 10. 2018

11822594_10153459861638670_8308911438309674409_n.jpgDobkovice jedou z Jiříkova bez bodu. V rámci 8. kola 1.B Třídy prohrály vysoko 3:0. Další utkání hrají Dobkovice v neděli s Unčínem.

První poločas byl s pohledu Dobkovic nešťastný. Dobkovice měly jasnou herní převahu, ale nemohly se dostat skrz dobře bránící hráče Spartaku. Velkou šanci měl Radek Štol, ale jeho pokus se nevešel mezi tři tyče. Další slibnější šanci měl Michal Štol, jenže opět neúspěšně. Domácí s ojedinělé šance dali branku a první poločas skončil. Obraz ve druhém dějství nebyl jiný. V dalších velkých příležitostí se objevili Doubek, který hlavou neuklidil míč, Kutzler a Šmalcl jehož ránu vytáhnul domácí brankář na roh. Otevřenou hru Dobkovic trestal Jiříkov a podařilo se mu ještě celkem dvakrát skórovat.

Spartak Jiříkov : SK Dobkovice 3:0 (1:0)