Další ztráta v Březinách.

21. 4. 2018

img-2648-d180419gejz81_denik-630.jpg17.kolo pokračovalo utkáním Březin a Dobkovic. Domácí Březiny namočený v sestupových vodách udolaly Dobkovice, 4:3. Velká ztráta pro naše fotbalisty. Další utkání se hraje na domácím hřišti proti Podluží.

Utkání v Březinách začalo dle očekávání. Domácí Březiny vyčkávaly na vlastní půlce a spoléhaly na rychlé útočníky. Po velké ztrátě ve středu hřiště se ale zadarmo a lehce dostaly do vedení 1:0. Utkání ale pokračovalo v tempu a o slovo se přihlásil Popčák a vstřelil kontaktní branku, 1:1. O chvilku později se trefil Popčák znova, to když si naskočil na rohový kop a poslal Dobkovice do vedení, 1:2. Domácím se podařilo opět po individuálních chybách Dobkovic snížit stav na 2:2 a po chvilce po další hrubce ve středu hřiště - dokonce do vedení 3:2. Druhá půle byla dobývání zatažených Březin na vlastní polovině. Po několika pokusech a tlaku na soupeře se podařilo Březinám z brejku navýšit stav už na 4:2. V závěru střílený pokus Radka Štola spadnul do branky, ale to už byla jen kosmetická změna na skore. Březiny si tak připisují tři body, utkání bohužel nezvládl hlavní rozhodčí Teska.

„Nebyl to hezký zápas, spíše se bojovalo. My jsme sice vedli 2:1, ale domácí díky našim hrubým chybám do poločasu výsledek otočili. Porážka to asi byla zasloužená, jelikož se mi náš výkon vůbec nelíbil,“ přiznal dobkovický trenér Zdeněk Štol. Zdroj Děčínský deník.

SK Březiny : SK Dobkovice 4:3 (3:2)

Goly: 2x Popčák, 1x Štol Radek