Další výhra! Dobkovice porazily i Svádov

19. 10. 2017

bez-nazvu.png​V 8. kole Dobkovice hostily Svádov - Olšinky a díky druhému poločasu si připisují další tři body. S celkovým ziskem 17 bodů se vyhouply na páté místo. Další kolo se hraje na půdě prvního Šluknova, zápas se hraje v neděli od 14:00 hod.

​V první půli to nebylo z pohledu Dobkovic úplně ideální. Svádov byl zatažený, spoléhal se na brejky a hra vázla na obou stranách. Hostujícímu týmu se podařilo v 11. minutě skórovat, když byl brankář Lukáš Vlk propálen z úhlu. Ve druhém poločase se podařilo vrátit zpátky do hry. V 53. minutě zafungovala bratrská spolupráce. Na centr Radka si naskočil mladší z bratrů Michal a srovnal stav na 1:1. O pár minut později si na centr Radka Štola naskočil tentokrát Dyrynk, který hlavou vstřelil vítěznou trefu, 2:1. Navýšit stav mohl ještě Radek Štol, ale hlavou z malého vápna minul a když už branka padla, tak byl odmávaný ofsajd. V 79. minutě se dostal do výborné pozice Jakub Šmalcl, ale netrefil branku. Hosté to v závěru nevzdali a pokoušeli se o srovnání. Stav se už neměnil a tak tři body zůstávají v Dobkovicích.

„Hosté celý zápas bránili v osmi lidech a hráli na brejky. My jsme zahodili několik šancí a Svádov šel do vedení. Po změně stran jsme ale zápas rychle otočili a pak už si to pohlídali. Zasloužené vítězství,“ řekl trenér Zdeněk Štol. Zdroj Děčínský deník.

SK Dobkovice : TJ Svádov - Olšinky  2:1 (0:1)

Góly: Štol M.,Dyrynk