Další sedmička! Tentokrát z Těchlovic

11. 5. 2017

1610984_10153647595978670_8131909181783804084_n.jpgDobkovice si ´´skočily´´přes řeku zastřílet. Těchlovicím nasázely sedm branek a upevnily si tak první místo v tabulce. Následující dvě kola hrají dvakrát za sebou doma. Zápasy s Rybništěm a Derby s Malšovicemi mají jednotný výkop - od 17:00 hod.

Netradičně musel v 17. minutě opustit hřiště Dan Příhonský, který spěchal do porodnice. Jeho partnerka právě rodila syna a tak i přítomný fanoušci vyprovodili hráče potleskem. Klub SK Dobkovice tímto přeje hodně štěstí a zdraví mamince a miminku. Zpět k zápasu. Ve 23 minutě si naskočil na roh Šmalcla Radek Štol a hlavou otevřel skóre utkání, 1:0. Ve 29. minutě znovu Radek Štol, který sklepával hlavou míč před branku domácích, kde míč dorazil do branky Doksanský, 2:0. Utkání ovlivnila červená karta domácích, který tak museli zbytek zápasu hrát v deseti. Ve druhém poločase se hrálo pouze na jednu branku. Domácí nebyli nebezpečný a nevytvořili si žádnou šanci. Dobkovice postupně přidávaly branky, když se trefilo ještě dalších pět hráčů. Lukáš Vlk tak mohl poprvé slavit čisté konto v jarní části soutěže.

FK Těchlovice : SK Dobkovice 0:7 (0:2)

Góly: Štol Radek, Doksanský, Šmalcl, Kutzler, Dyrynk, Doubek, Vacek