Další body se vezou z Podluží

30. 9. 2017

p1010218.jpgZ Podluží vezou naši fotbalisté dva body, když na penalty porazili domácí mužstvo 1:3. Další kolo se hraje v Dobkovicích, kam přijede Union Děčín.

Zápas se odehraje v neděli 1.10.2017 od 16:30 hod.

Úvod zápasu byl zcela v režii Dobkovic. V 18. minutě utkání si na centr z levé strany naskočil Dyrynk a lehce hlavou tečnul míč, který zapadnul do branky, 0:1. Podluží pohrozilo o pár minut později a byl z toho gól. Na centr zprava si naskočil domácí záložník a hlavou uklidil míč k tyči, 1:1. Dobkovice byly stále aktivní a to jim přineslo druhou branku. Střelu Radka Štola vyrazil brankář jen před sebe a Kutzler dorážel do odkryté brány, 1:2. Ve druhém dějství se hra zasekla. Na hřišti panovalo hodně nepřesností a hlavní rozhodčí utkání nepředvedl ideální výkon. Pár minut před koncem domácí vstřelili srovnávací branku, pravděpodobně z ofsajdového postavení. Na penalty byly po dlouhé době šťastnější Dobkovice.

„První poločas byl z naší strany kvalitní, zaslouženě jsme vedli. Po změně stran jsme se ale přizpůsobili hře domácích. Hru pak ovlivnily oboustranně nepřesné výroky rozhodčího. Nehrál se fotbal, bylo to rozkouskované a domácí chvilku před koncem vyrovnali. Ty dva body jsme si ale podle mého názoru zasloužili,“ podotkl dobkovický trenér Zdeněk Štol. Zdroj Děčínský deník.

Čechie Podluží : SK Dobkovice 2:2 (1:2) PK:1:3

Góly: Dyrynk, Kutzler