Chlumec vyloupil Dobkovice

7. 9. 2017

zavar-ve-vapne--zdroj--fk-chabarovice.jpg​Ve druhém kole 1. B Třídy prohrály fotbalisté Dobkovic na svém hřišti 2:5 s Chlumcem. Další kolo je na programu tuhle sobotu od 12:30 hod. v Hostovicích.

​Fotbalové Dobkovice prožívají těžký začátek soutěže. Po prohře v Jiříkově (0:1) museli skousnout domácí prohru. Chlumec byl efektivnější a už vedl od první minuty utkání. Do konce prvního poločasu přidal ještě dvě branky a poločas byl 0:3. I za tak nepříznivého stavu se podařilo domácím vrátit do zápasu. Nejdříve se trefil z trestného kopu Příhonský a o pár minut později si naběhnul na balón za obranu Radek Štol, 2:3. V tuhle chvíli bylo srovnání skóre téměř na dosah. Jenže Chlumci se podařilo skórovat znovu a to už bylo definitivní. Po individuálních chybách, nastřelili hosté ještě další dva góly. Utkání skončilo 2:5 pro Chlumec a Dobkovice ,tak stále na svojí první výhru v kraji čekají.

´´Soupeř ukázal velkou kvalitu, podle mě bude patřit ke špici soutěže. My jsme totálně nezvládli začátek poločasu a prospali ho. Po změně stran se to zlepšilo, ale na obrat to nebylo. Sice nemáme ani bod, ale panice nepropadáme. Před námi je ještě spousta zápasů. ,, pozitivně zdůraznil Zdeněk Štol. Zdroj Děčínský deník.

​SK Dobkovice : TJ Chlumec 2:5 (0:3)

​Góly: Příhonský, Štol Radek