Chlumec dostal od Dobkovic osmičku !

5. 4. 2018

11825130_10153459861503670_6993934411548153083_n.jpgTakhle se vrací zpátky do hry. Fotbalisté Dobkovic si zastřílely v Chlumci a dotahují se na špičku tabulky. V deštivém počasí nastřílely osm gólů a nejmíň tři ještě mohly přidat.

Utkaní ovšem nezačalo pro naše fotbalisty dobře. Po laciné chybě naší obrany se Chlumec dostal nečekaně do vedení, 1:0. O chvilku později už bylo srovnáno, centr Radka Štola trefil hlavou Dyrynk, 1:1. Ještě do konce prvního poločasu přehodil Popčák ve vápně domácího gólmana a rázem z toho bylo vedení, 2:1. Ve druhé půli to už byla jednorázová záležitost. Dobkovice po chvilce hry přidaly třetí branku a utkání bylo prakticky rozhodnuté. Stav 1:8 nemusel být konečný, gólových příležitostí bylo opět spoustu. Další utkání se hraje tuhle sobotu na domácím hřišti, proti Hostovicím.

„Minule jsme vyhořeli v koncovce, tentokráte nám bylo přáno. Začali jsme stejně jako proti Jiříkovu. Do poločasu to ale kluci otočili, po změně stran to byla naše jasná dominance. Branek jsme mohli dát více,“ pochvaloval si trenér Zdeněk Štol.

O osm branek se podělilo osm různých střelců. „Na jednu stranu je pěkné, že dal branku skoro každý. Ale je dobré mít v týmu kanonýra, který vás podrží,“ dodal. Zdroj Děčínský deník

TJ Chlumec : SK Dobkovice 1:8 (1:2)

Góly: Dyrynk, Popčák, Štol Radek, Lohniský, Štol Michal, Příhonský, Línek, Veselý